Ağustos 14, 2013

Ay Ödüm Koptu!!!Aman Allah Korusun.

Öd-ün safra kesesi olduğunu ve öd koptuğunda bir insanın hayatta kalamıcağını biliyormuydunuz?neyse ben size twitterdaki gibi şunu biliyormuydunuz bunu biliyormuydunuz demicem o lafları geçip birazcık 51. bölgeden bahdicem.
biliyormusunuz uzaylılar var diyemem çünkü ne gördüm ne duydum ispatlayamam ama biraz merak ettim şöylem bi araştırdım.
hadi sorun bakim bana nedir bu 51. bölge diye?bende anlatayım sizlere.bakın nede iştahlı yazmış yazanlar..

Amerikalılar tarafından Area 51 olarak bilinen Nevada’daki 51. bölge, Ufocuların Kabe’si durumundadır. Hayalet uçak teknolojisini uzaylılar öğretti tezlerinin de merkezi olan 76 km’lik bu alanLas Vegas’ın 153 km. kuzeyinde bulunur; kafanızda canlandırmanız için aktarılım, kapladığı yer bakımından Lübnan’dan biraz daha büyüktür. Rusların uydu fotoğraflarına göre Dünyanın en büyük uçak pisti (7.5 km’lik olduğu söylenir) yine bu gizli 51. bölgede bulunuyor. Amerikan başkanlarının bile özen izinle girdiği mekana sıradan insanların değil girmesi 50 km yaklaşması bile yasaktır. Etrafta güvenliği rütbesiz ve rozetsiz tebdil-i kıyafet gezinen ‘Gammo Dudes’ adı verilen bekçiler sağlar. Bir şekilde bu arkadaşlardan ceza yemeden kurtulup alana girerseniz öldürülebilirsiniz zira asıl güvenlik birimlerinin böyle bir yetkisi vardır. En iyi ihtimalle alıkonulup 600 dolar tazminat ödemek zorunda kalırsınız. Plakasız beyaz renkli bir araç görürseniz bölgeyi ışık hızında terk edin bizden söylemesi.

işte karşınızda meşhur 51. Bölge 'nin resmiÇekilen hava fotoğraflarında birkaç hangar varmış gibi gözükse de yerin altında çok daha büyük tesisleri ve tünelleri vardır. Bazı kaynaklarda 22 katlı yer altı binaları olduğundan bahsedilir. 1947′de Roswell’e düştüğü iddia edilen UFO’dan elde edilen verilerle birçok teknoloji geliştirilmiş. Sahibinin Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetleri olduğu devasa alan kağıt üzerinde yeni uçakların test ve geliştirme alanı, düşman silahlarını inceleme merkezi gibi tanımlarla korunsa da perde arkasında müthiş gizemler barındırıyor.
1950′lerdeki asıl kuruluş amacı, dönemin Sovyet Rusya’sına karşı bir nükleer saldırı üssü olarak düşünülmesidir. Amerika önceleri bu bölgenin varlığını yalanlar 1988′de Sovyetlerin çektiği fotoğraflar sonrası kabul etmek zorunda kalır. Alan tam olarak 29 Eylül 1995 yılında kamuoyu ile paylaşılır. Bölgeye yakın bir yerde yöreden bir çiftçiye ait olduğu söylenen şimdilerde beyaz olan bir posta kutusu vardır, (Black Mail Box) ötesine ise dediğim gibi geçemezsiniz, bir nevi sınır. En fazla önünde durup hatıra fotoğrafı çektirebilirsiniz.


51. Bölge ve Bob Lanzar
1985 yılından beri 15 milyon Amerikalının  tanımlanamayan uçan nesne gördüğü söyleniyor, ve bütün delillere rağmen bu konuyu bilim görmeyi reddetti. Ama şimdi asrımızın en büyük sırlarından birisi çözülmek üzere. Devlet için çalışan ve bir bilim insanı olan Bob LAZAR askeri bilgileri ile birlikte bunları kamuoyuna sundu. Teknolojik gelişmelerin sınırının bilinemediği günümüzde, devletler büyük şirketlerin en ileri keşifleri yapmalarını sağladı. Amerikan devleti ise milli güvenliği ilgilendiren bilgileri bilinen sebepler üzerine toplumdan saklamak zorunda!? Konunun hassasiyeti, dünyada yaşayan canlıları, evrenin sırlarını aydınlatacak bilgiler olunca artıyor. Herkesin şunu dediğini duyar gibiyim, evet bunları bilmek hakkımız. 2. Dünya savaşının sonlarına doğru icat edilen atom bombasından sonra ulusal güvensizliklikte yepyeni bir sayfa açıldı ve Roswell olayının ardından Amerikan ordusu mükemmel silahlar ve sofistike casusluk aletleri arayışındaki gelişme ve başarılarını her zaman gizli tuttu. 
Uzmanlık ya da özel uzmanlık gerektiren durumlarda ordu dışarıdan yetenekli bir sürü insanı işe alıyor. Bob LAZAR'da bu sebeple işe alınan sivillerden birisi. 51. bölgeye girişi ve orada bulunduğu zamanı çok detaylı bir biçimde anlatırken, Amerikanın yaptığı önemli bir buluşa ve Ruslarla bir dönem çalışıldığına değiniyor. Kendisinin ölen bilim insanlarının yerine işe alınan sivillerden biri olduğunu söylüyor. 51. bölgeden çok daha önemli S4 adının verildiği bir bölgenin olduğuna ve oraya girişin yasak olduğuna da değiniyor. Detaylarını aşağıdaki  belgeselde kapsamlı bir şekilde izleyebilirsiniz.  hatta insanlar filmini bile çekmişler meraklılarına: "Showdown at Area51"

belgesel severler için birde paylaşmak istediğim bir belgesel var,buyrun..iyi seyirler 

AREA 51 videosuHiç yorum yok:

Yorum Gönder

aa bana yorum mu yapıcasın ki sen hihi teşekkürler :)

i hali e hali de hali den hali işte buda facebook hali

1800lerde dünyayı tepsi sanırdık doğruymuş meğer